Jihoczech / Aktuality / Finále 5. ročníku soutěže již 23. listopadu!

Finále 5. ročníku soutěže již 23. listopadu!

Středa 26.10.2022

Všichni soutěžící se poctivě připravují na finále soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech 2022.

Jedná se o slavnostní událost, která je zakončením celého ročníku soutěže, kterou ale spolupráce se soutěžícími zdaleka nekončí.

Letošní účastníci zahájili svoji cestu soutěží v září 2022 již osvědčeným Jihoczech Startup Campem, na kterém  společně s týmem organizátorů a zkušených startupových mentorů formulovali přihlášený nápad do jeho optimální podoby. Následovala série odborných workhopů s tématy důležitými do začátku podnikání, která nyní nositelé jednotlivých nápadů zužitkují při přepracování svých myšlenek v podnikatelské plány.

Během slavnostního finále budou pečlivě zpracované podnikatelské plány představeny porotě a odbornému publiku. Tři nejlepší si odnesou finanční výhru a věcné ceny, ostatní odejdou s novými zkušenostmi a cennými kontakty, které se jim při dalším podnikání určitě neztratí.

Zajímá vás jihočeské podnikání? Máte zájem navázat spolupráci se začínajícími podnikateli v oblasti výživy, zdravotnictví, řemesel, cirkulární ekonomiky nebo volnočasových aktivit? Přijďte se seznámit s novými, zajímavými nápady k podnikání a držet spolu s námi a partnery soutěže palce letošním soutěžícím. Slavnostní finále Jihoczech 2022 bude zahájeno 23. listopadu 2022 ve 13.00 hodin v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku

Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o předchozí registraci Vaší účasti.