Jihoczech / Aktuality / Jihoczech Startup Camp 2023 otevřel letošní ročník soutěže

Jihoczech Startup Camp 2023 otevřel letošní ročník soutěže

Středa 18.10.2023

Jihoczech Startup Campem jsme v minulém týdnu odstartovali sérii odborných workshopů pro účastníky letošního ročníku soutěže Jihoczech. 

První den Startup campu jsme zakončili v BudeHubu na talkshow s Oliverem Dlouhým, zakladatelem Kiwi.com.

   

Od dnešního dne, tj. 18.10.2023 začínáme pravidelně každou středu pracovat s účastníky soutěže Jihoczech a připravovat je na finálové kolo, kde budou své projekty prezentovat porotě, ale i Vám, veřejnosti. Pro účastníky máme připravena ta nejdůležitější témata, které je provedou složitou cestou začátků podnikání. A některá témata jsme odemkli i pro veřejnost. I Vy tedy můžete využít know-how našich zkušených lektorů a zapracovat techniky i do svých podnikatelských projektů.

První seminář, který můžete využít, je seminář ESG Kurz udržitelnosti pro byznys. Zabývat se nebudeme jen "zelenými" tématy, ale zejména udržitelností byznysovou, tedy tou, která se prolíná do ekonomiky firem, materiálové udržitenosti, udržitelnosti lidských zdrojů a mnoha dalších.

V průběhu dalších řízených workshopů si účastníci osvojí témata jako jsou legislativa založení společnosti, cenotvorba, prezentační dovednosti, marketing, ale i jednu z nejdůležitějších oblastí - vstup investora do podnikání. Právě toto téma bude dalším veřejným seminářem s návzem Investor ano, ne?, který se bude konat 8.11.2023 od 15:00 do 17:00. Kdy je ta nejlepší chvíle začít hledat investora, co k tomu potřebujete a vyplatí se to vůbec? Na tyto a další otázky Vám odpoví ti, kteří si tímto procesem již prošli a nebo z pohledu investorů Jan Faflík z investorské společnosti RSJ Investments.

Finálové kolo soutěže se uskuteční před odbornou porotou a zraky veřejnosti 29.11.2023 od 13:00, na které navážeme networkingem, kde můžete získat důležité obchodní a podnikatelské kontakty.

Sledujte cestu našich soutěžících.