Jihoczech / Aktuality / Příjem přihlášek do 6. ročníku soutěže Jihoczech pokračuje

Příjem přihlášek do 6. ročníku soutěže Jihoczech pokračuje

Úterý 18.7.2023

Ani v horkých letních měsících nepolevujeme ve spolupráci s nositeli zajímavých podnikatelských nápadů a konzultujeme jejich možnost zařazení do letošního, již šestého ročníku soutěže Jihoczech.

A co máme pro všechny přihlášené připravené? Jako v předchozích letech zahajujeme společnou, odborně mentorovanou akcí Jihoczech Startup Camp, na které se podíváme na přihlášené nápady z různých úhlů pohledu a poskyteneme k nim první zpětné vazby odobrníků.

Optimálně nastavený podnikatelský nápad přechází do série odborných přednášek a workshopů, která je pro přihlášené připravena zcela bezplatně. 

Následuje příprava byznys plánu a příprava závěrené prezentace podnikatelských projektů, která vyvrcholí slavnostním finále za přítomnosti odborné poroty, obchodních partnerů, investorů, publika.

A samozřejmě soutěžíme o zajímavé ceny. Kromě finanční odměny pro 3 vítěze máme připravenou možnost využití prostor Jihočeského vědeckotechnického parku pro rozjezd podnikání, zahájit je možné v plně vybavených laboratořích, kancelářích a konferenčních prostorách. S vlastními cenami přichází také řada partnerů soutěže, ale nejcennější jsou získané kontakty, zkušenosti, ale i marketingová a informační podpora i po ukončení soutěže a možnost využití návazných dotačních programů JVTP.

Máte v hlavě zajímavý podnikatelský nápad a potřebujete pomoci s jeho rozjezdem? Přihlaste se!