Jihoczech / Aktuality / Soutěž JihoCzech 2024 odstartovala!
size4-1717423471597-20-jihoczech-2024-zahajen

Soutěž JihoCzech 2024 odstartovala!

Pondělí 3.6.2024

Již po sedmé se otevírají brány prestižní soutěže JihoCzech, která dává šanci všem odvážným a kreativním lidem s podnikatelským duchem.

Soutěž pořádaná Jihočeským vědeckotechnickým parkem ve spolupráci s Jihočeským krajem a dalšími partnery je zaměřena na podporu inovativních podnikatelských záměrů v regionu.

Máte skvělý nápad?

Udělejte první krok k jeho realizaci. Jednotlivé projekty mohou být zaměřeny na jakýkoliv obor, ať už se jedná o technologie, vědu, zdravotnictví, sociální oblast, průmysl, služby nebo cokoliv jiného. Nezáleží ani, zda máte nápad nakreslený na papíře, natočený na videu nebo sepsaný v poznámkovém bloku. Důležité však je, aby byl v budoucnu realizován a dále rozvíjen právě v Jihočeském kraji.

Co lze získat?

Kromě finanční odměny tři nejlepší projekty obdrží:

  • bohaté zázemí pro svou práci v areálu JVTP
  • cenné ekonomické, finanční, účetní a obchodně-marketingové poradenství
  • propagaci v regionálních médiích

Myslíte, že právě váš projekt má šanci obstát?

Pak neváhejte! Přihlášky můžete zasílat odteď až do 15.9.2024 prostřednictvím webových stránek www.jihoczech.cz, přičemž první kolo soutěže bude probíhat po celé září a říjen. V tomto kole všechny zaslané nápady posoudí odborná porota, která se skládá z profesionálů z oblasti podnikání, vědy a techniky, a v případě, že bude váš záměr “životaschopný”, získáte skvělou možnost své sny a plány ladit s podporou konzultantů a koučů.

Přihlaste se do soutěže JihoCzech a přeměňte svůj nápad v byznys!