Jihoczech / Aktuality

Aktuality

Zbývá posledních pár dní pro podání přihlášek do soutěže Jihoczech!

Středa 29.1.2020

Již tento pátek uzavíráme přihlášky do soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech. Dejte svému nápadu šanci!

Více info »

Mais je dalším úspěšným účastníkem soutěže Jihoczech!

Pondělí 20.1.2020

Kvalitní popcorn vykoupaný v neobyčejně lahodných příchutích a ke všemu bez všech zbytečných složek právě prošel úspěšnou crowdfundingovou kampaní, která pomůže rozjet profesionální výrobnu poctivého popcornu.

Více info »

Rozbíhá se další ročník soutěže Jihoczech, soutěže podnikatelských nápadů

Středa 15.1.2020

Soutěž Jihoczech je určena pro všechny zájemce o podnikání, kteří chtějí otestovat a zrealizovat své podnikatelské nápady. Vyhlašovatelem a organizátorem veřejné soutěže je Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., soutěž se koná pod záštitou Jihočeského kraje.

Více info »

Pf 2020

Pátek 20.12.2019

Krásné a pohodové vánoční svátky a rok 2020 plný inspirace a nápadů Vám přeje celý tým Jihočeského vědeckotechnického parku.

Více info »

Následujte úspěšné nápady minulých ročníků

Čtvrtek 14.11.2019

V prvním ročníku soutěže zvítězil nápad virtuální laboratoře a dnes sídlí v JVTP úspěšný start-up s názvem Virtual Lab s.r.o., o který projevil zájem i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a osobně si v jejich laboratoři vyzkoušel 3D brýle a jimi vyvinutou aplikaci Let's meet VR.

Více info »

Vítěz 2. ročníku soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech sbírá další ocenění

Čtvrtek 14.11.2019

V Jihočeském kraji byla vyhlášena Vodafone Firma roku 2019. Titul získala společnost HYDROSERVIS-UNION a.s., která zazářila také v soutěži podnikatelských nápadů Jihoczech.

Více info »

Vyhlásili jsme třetí ročník soutěže JIHOCZECH

Pondělí 7.10.2019

Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s partnery projektu a s garancí Jihočeského kraje vyhlašuje k 7.10.2019 třetí ročník regionální veřejné soutěže s názvem JIHOCZECH – soutěž podnikatelských nápadů.

Více info »

2. ročník soutěže Jihoczech zná své vítěze

Čtvrtek 25.4.2019

a stal se jím mladý podnikatel Viktor Korbel ze společnosti HYDROSERVIS-UNION a.s. se svým zařízením pro provzdušňování vodních ploch.

Více info »

Premiéra aplikace „virtuální zasedačky“ vítěze loňského ročníku soutěže Jihoczech

Čtvrtek 28.3.2019

26.3.2019 se jako první v České republice virtuálně propojily v rámci veřejné prezentace dvě pracoviště jedné firmy a to v Praze v prostorách společnosti HP a v Českých Budějovicích v objektu Jihočeského vědeckotechnického parku.

Více info »

Blok seminářů 2019

Úterý 5.2.2019

Stejně jako loňský rok jsou i letos pro naše soutěžící připraveny zajímavé semináře díky kterým se mohou dozvědět, jak ze svého nápadu nastartovat úspěšné podnikání.

Více info »