Jihoczech / Aktuality

Aktuality

Blok seminářů 2019

Úterý 5.2.2019

Stejně jako loňský rok jsou i letos pro naše soutěžící připraveny zajímavé semináře díky kterým se mohou dozvědět, jak ze svého nápadu nastartovat úspěšné podnikání.

Více info »

Neváhejte – posílejte své nápady a využijte nabídku bezplatných seminářů pro přihlášené

Úterý 8.1.2019

v letošním druhém ročníku jsme pro všechny soutěžící připravili širokou nabídku bezplatných seminářů a workshopů, které se budou konat v odpoledních hodinách v průběhu února a března.

Více info »


Podnikatelské nápady přihlášené do letošního ročníku soutěže Jihoczech, získají přístup ke crowdfundingu

Pondělí 7.1.2019

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Využití tohoto fenoménu alternativního financování se pro začínající podnikatele přímo nabízí. Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (JAIP) proto ve spolupráci s Jihočeským vědeckotechnikým parkem obohatí letošní ročník soutěže Jihoczech nejen o možnost prověření způsobilosti přihlášených záměrů k financování pomocí crowdfundingu, ale uspořádá pro účastníky také vzdělávácí seminář a třem vybraným projektům přímo pomůže připravit úvodní kampaň tým profesionálů.

Více info »

Creative business cup

Pondělí 15.10.2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.

Více info »

A jak to bylo v prvním ročníku?

Pondělí 17.9.2018

Za výherce loňského ročníku společnost BCF pan Kubíček zhodnotil přínos jejich účasti v soutěži: „Díky výhře v prvním ročníku soutěže Jihoczech se nám podařilo otevřít v JVTP první Virtual LAB v ČR, laboratoř vybavenou pro práci ve virtuální realitě (VR). Naše aktivity jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zbavit nějakého strachu či fóbie, zlepšit se v prezentacích či jakémkoliv veřejném vystupování, zlepšit své sportovní výkony, poradit si se syndromem vyhoření a v neposlední řadě zažít koučování pomocí neurolingvistického programování s přidanou hodnotou virtuálního prostředí. Virtuální realita budí pozornost. Získali jsme exklusivní licenci pro ČR na SW nácviku prezentací, oslovují...

Více info »


zprávy z JHK

Pátek 15.6.2018

Jihočeský start-up Guide Group získal speciální cenu Jihočeské hospodářské komory

Více info »

Speciální brýle pomáhají při fóbiích, sportovcům i manažerům

Úterý 12.6.2018

Přečtěte si článek v MF DNES o vítězi soutěže Jihoczech!

Více info »