Jihoczech / Aktuality

Aktuality

Creative business cup

Pondělí 15.10.2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.

Více info »

A jak to bylo v prvním ročníku?

Pondělí 17.9.2018

Za výherce loňského ročníku společnost BCF pan Kubíček zhodnotil přínos jejich účasti v soutěži: „Díky výhře v prvním ročníku soutěže Jihoczech se nám podařilo otevřít v JVTP první Virtual LAB v ČR, laboratoř vybavenou pro práci ve virtuální realitě (VR). Naše aktivity jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zbavit nějakého strachu či fóbie, zlepšit se v prezentacích či jakémkoliv veřejném vystupování, zlepšit své sportovní výkony, poradit si se syndromem vyhoření a v neposlední řadě zažít koučování pomocí neurolingvistického programování s přidanou hodnotou virtuálního prostředí. Virtuální realita budí pozornost. Získali jsme exklusivní licenci pro ČR na SW nácviku prezentací, oslovují...

Více info »


zprávy z JHK

Pátek 15.6.2018

Jihočeský start-up Guide Group získal speciální cenu Jihočeské hospodářské komory

Více info »

Speciální brýle pomáhají při fóbiích, sportovcům i manažerům

Úterý 12.6.2018

Přečtěte si článek v MF DNES o vítězi soutěže Jihoczech!

Více info »
Doplnění termínů

Čtvrtek 8.3.2018

S posledním seminářem nekončíme!! :-)

Více info »

Semináře Jihoczech

Středa 7.2.2018

Dnešním dnem začala série seminářů soutěže Jihoczech, do které se přihlásilo úžasných 38 nápadů! Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Více info »