Jihoczech / Aktuality

Aktuality

Vítěz 2. ročníku soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech sbírá další ocenění

Čtvrtek 14.11.2019

V Jihočeském kraji byla vyhlášena Vodafone Firma roku 2019. Titul získala společnost HYDROSERVIS-UNION a.s., která zazářila také v soutěži podnikatelských nápadů Jihoczech.

Více info »

Vyhlásili jsme třetí ročník soutěže JIHOCZECH

Pondělí 7.10.2019

Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s partnery projektu a s garancí Jihočeského kraje vyhlašuje k 7.10.2019 třetí ročník regionální veřejné soutěže s názvem JIHOCZECH – soutěž podnikatelských nápadů.

Více info »

2. ročník soutěže Jihoczech zná své vítěze

Čtvrtek 25.4.2019

a stal se jím mladý podnikatel Viktor Korbel ze společnosti HYDROSERVIS-UNION a.s. se svým zařízením pro provzdušňování vodních ploch.

Více info »

Premiéra aplikace „virtuální zasedačky“ vítěze loňského ročníku soutěže Jihoczech

Čtvrtek 28.3.2019

26.3.2019 se jako první v České republice virtuálně propojily v rámci veřejné prezentace dvě pracoviště jedné firmy a to v Praze v prostorách společnosti HP a v Českých Budějovicích v objektu Jihočeského vědeckotechnického parku.

Více info »

Blok seminářů 2019

Úterý 5.2.2019

Stejně jako loňský rok jsou i letos pro naše soutěžící připraveny zajímavé semináře díky kterým se mohou dozvědět, jak ze svého nápadu nastartovat úspěšné podnikání.

Více info »

Neváhejte – posílejte své nápady a využijte nabídku bezplatných seminářů pro přihlášené

Úterý 8.1.2019

v letošním druhém ročníku jsme pro všechny soutěžící připravili širokou nabídku bezplatných seminářů a workshopů, které se budou konat v odpoledních hodinách v průběhu února a března.

Více info »


Podnikatelské nápady přihlášené do letošního ročníku soutěže Jihoczech, získají přístup ke crowdfundingu

Pondělí 7.1.2019

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Využití tohoto fenoménu alternativního financování se pro začínající podnikatele přímo nabízí. Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (JAIP) proto ve spolupráci s Jihočeským vědeckotechnikým parkem obohatí letošní ročník soutěže Jihoczech nejen o možnost prověření způsobilosti přihlášených záměrů k financování pomocí crowdfundingu, ale uspořádá pro účastníky také vzdělávácí seminář a třem vybraným projektům přímo pomůže připravit úvodní kampaň tým profesionálů.

Více info »

Creative business cup

Pondělí 15.10.2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.

Více info »

A jak to bylo v prvním ročníku?

Pondělí 17.9.2018

Za výherce loňského ročníku společnost BCF pan Kubíček zhodnotil přínos jejich účasti v soutěži: „Díky výhře v prvním ročníku soutěže Jihoczech se nám podařilo otevřít v JVTP první Virtual LAB v ČR, laboratoř vybavenou pro práci ve virtuální realitě (VR). Naše aktivity jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zbavit nějakého strachu či fóbie, zlepšit se v prezentacích či jakémkoliv veřejném vystupování, zlepšit své sportovní výkony, poradit si se syndromem vyhoření a v neposlední řadě zažít koučování pomocí neurolingvistického programování s přidanou hodnotou virtuálního prostředí. Virtuální realita budí pozornost. Získali jsme exklusivní licenci pro ČR na SW nácviku prezentací, oslovují...

Více info »